A-
|
A+
|
Homepage
|
Favorieten
|
NIEUWS, BLOG & FORUM
Alle onderwerpen
Overzicht van de onderwerpen op deze site
sluiten
Verzekeringen
autoverzekering
bestelautoverzekering
bootverzekering
caravanverzekering
inboedelverzekering
levensverzekering
motorverzekering
opstalverzekering
uitvaartverzekering
woonverzekering
zorgverzekering
Financiële diensten
sparen
deposito sparen
gouden handdruk
hypotheek
internetsparen
expirerende lijfrente
lening
pensioen
financieel adviseur zoeken
maximale hypotheek berekenen
banksparen
Overige veelbezochte pagina's
autoverzekeringen vergelijken
zorgverzekeringen vergelijken
libor rente tarieven
hypotheekrente
euribor rente
belastingen
werkgeversverklaring
maximale lening berekenen
financiële woordenlijst
inflatie info en cijfers
lijfrente berekenen
Community
laatste financiële nieuws
financieel forum
homefinance blog
Nieuws
Overzicht nieuwsberichten
Blog
Alle blogberichten
Forum
Laatste reacties
LeasePlan Bank prijst zichzelf uit de markt
Blogger
Anneke Ranzato
(freelance schrijfster, docente en budgetcoach)
Blogbericht van 31-01-2012 14:28
De mededeling van de nieuwe rente van LeasePlan Bank liet mij wel even schrikken. Ik volg verder niet wat er met het
Euribor-tarief
gebeurt, dus ik had geen idee dat dit tarief in januari met meer dan 0,3% lager was geworden. Met als logisch gevolg dat ook de rente van LeasePlan Bank fors omlaag gaat: van 3,15% naar 2,82% nominaal op jaarbasis. Daarmee duikelt LeasePlan Bank ineens van de hoogste positie op de
renteranglijsten
naar…. Pffff… als andere banken hun rente niet verlagen naar de 9e plek….
Hoe loyaal ben je dan? Trek je het saldo er meteen weg om over te stappen naar één van de andere toppers? Of wacht je een maandje af? In december hadden ze nog zo’n mooie oplossing voor de lage rente door een eenmalige bonusrente te geven. Zouden ze nu ook weer met een slimme actie komen om actieve overstappers binnenboord te houden? Want tja, wie bij LeasePlan Bank zit, is in veel gevallen een actief oplettende spaarder die niet aarzelt om gelden weer over te boeken als de rente erg uit de pas gaat lopen.
En als je dan overstapt, waar gaat je geld dan naartoe? Bank of Scotland, NIBC, Westland Utrecht, AT Bank en Centraal Beheer Achmea zijn de volgende toppers. De eerste zit als enige boven de 3% met 3,1%, de anderen allemaal precies op de drie. Toch neig ik niet naar Bank of Scotland. Geen buitenlandse garantieavonturen meer voor mij….
Maar goed, vandaag wacht ik even af of LP Bank nog iets moois gaat doen. Aanpassen van de opslag kan niet, dat mag maar één keer per kwartaal. Dusssss even creatief zijn marketingboys!
Anneke Ranzato-Versloot schrijft vanuit haar bedrijf GeldKennis veel over geldzaken. Anneke schrijft haar blogberichten op persoonlijke titel. De informatie die Anneke verstrekt in haar blogberichten en/of reacties zijn niet bedoeld als persoonlijk financieel advies. Zij kan geen enkele aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele onvolledigheden of onjuistheden.
Aangemaakt door RuudP op 01-02-2012 13:15
Ik begrijp de hijgerigheid van de meeste reacties niet zo.
De LPB heeft de afgelopen maanden al de nodige acties gevoerd.
Bijv. een 1 jaar deposito tegen 3,95 %, binnen een maand volgetekend.
De mogelijkheid van drie maands deposito tegen 3,3 %.
Ik denk dat ze voor de korte termijn genoeg hebben opgehaald aan "vast" geld om nu geen extra actie nodig te vinden.
De actieve spaarder kan kiezen voor overstappen voor 0,3 % of kiezen voor een drie maands deposito. Dan kun je per 1 april weer verder zien.
Reageer op deze reactie
Aangemaakt door Peter op 01-02-2012 09:12
Eind vorig jaar heeft LPB ook al eens een bonusrente van 0,5% gegeven om boven aan de rentetarievenlijst te blijven. Waarom hebben ze dat dit keer niet gedaan ?? Het is zeker de moeite om eens ergens anders te gaan "shoppen". Zeker omdat het heel eenvoudig is om elders een spaarrekening zonder kosten aan te vragen. genoeg betrouwbare keuze.
Reageer op deze reactie
Aangemaakt door Job op 01-02-2012 11:10
Hallo Peter. Hoe geloofwaardig ben je als je de rente koppelt aan het 1 maands euribor tarief en iedere keer als dat tarief te veel daalt een reparatie uitvoert middels een tijdelijke actie?
Ik denk wel dat Leaseplan baalt van die koppeling aan Euribor.
Reageer op deze reactie
Aangemaakt door Job op 01-02-2012 08:48
Anneke, waarom Bank of Scotland niet? Het Britse Garantiestelsel is - met alle risico's van de eurolanden - wellicht nog wel zekerder dan het Nederlandse Garantiestelsel?
Ik zou mensen met veel centjes juist adviseren om hun geld ook te spreiden over landen. En dan is deze bank juist superinteressant. De hoogste rente (altijd in de top te vinden, trouwens!), een welkomsgeschenk van 25 euro en onder het Britse Garantiestelsel.
Nee, ik werk niet voor deze club. Maar ik vind het wel een keer goed om een tegengeluid te laten horen voor al die mensen die deze bank bij voorbaat afschrijven vanwege een buitenlands garantiestelsel.
Reageer op deze reactie
Aangemaakt door jur op 01-02-2012 01:28
waarom staat op deze site lpb nog steeds bovenaan? betalen ze daarvoor?
Reageer op deze reactie
Aangemaakt door
Roland (HF)
op 01-02-2012 07:25
De rentes van LeasePlan Bank zijn per 1 februari (vandaag) verlaagd. Aangezien wij niet met een nachtploeg werken, wijzigen wij de rentes normaal gesproken direct (vroeg) in de ochtend.
En nee, wij worden niet door LeasePlan Bank betaald.
Met vriendelijke groet,
Roland, HomeFinance
Reageer op deze reactie
1
sparen zonder voorwaarden
Bank of Scotland
2,8%
WestlandUtrecht Bank
2,8%
Centraal Beheer Achmea
2,75%
MoneYou
2,75%
AT Bank
2,75%
LeasePlan Bank
2,73%
Volledig overzicht spaarrekeningen
deposito sparen
6 mnd - MoneYou
2,9%
1 jaar - GarantiBank
3,1%
2 jaar - AT Bank
3,45%
5 jaar - Anadolubank
4%
10 jaar - NIBC Direct
4,3%
20 jaar - Rabobank
4,4%
Volledig overzicht deposito's
Rentestanden
Euribor
ECB rente
kapitaalmarktrente
hypotheekrente
hypotheek
lening
internetsparen
deposito sparen
banksparen
nieuws
forum
blog
Effecten beperking hypotheekrenteaftrek 2013
Eigen risico in de zorg stijgt enorm in 2013
Stijging sparen in andere valuta
Zorgverzekeringen in 2012
Teveel roodstand in Nederland
volledig overzicht laatste financiële nieuws
geven banken nog euribor rente?
NHG problemen
Effecten beperking hypotheekrenteaftrek 2013
Overzicht kapitaalmarktrente (staatslening) jan 2011 tot nu
Politiek huisje (2)
volledig overzicht financieel forum
NHG problemen
Politiek huisje (2)
Politiek huisje (1)
Bespaartip: vakantieplannen
Kunduzakkoord (3)
volledig overzicht financieel blog
algemeen homepagina
|
disclaimer
|
sitemap
|
contact en werkwijze
|
adverteren
© 2003 - 2012 Copyright HomeFinance BV