Heb je een eigen huis of wil je er één gaan kopen? Dan is de kans groot dat je een hypotheek (nodig) hebt. Door je goed te verdiepen in hypotheken zorg je dat je de juiste beslissing neemt voor de financiering van jouw woning.
Alles over hypothekenHeb je geld nodig en wil je daarvoor een lening afsluiten? Verdiep je dan even goed in welke lening dat moet worden, en bij welke geldverstrekker. De verschillen zijn groot – de keuze van de beste lening kan je veel geld besparen!
Alles over geld lenenSparen is verstandig maar de spaarrente is niet overal even lonend. Ben je op zoek naar een goede plek voor jouw spaargeld? Kijk dan goed naar de spaarvorm en spaarbank die je kiest – qua rendement en qua garantie.
Alles over sparenVerzekeren doe je voor de zekerheid. Om de financiële gevolgen van onverwachte gebeurtenissen af te dekken. De keuze van een verzekering valt niet altijd mee… welke risico’s moet je verzekeren? En bij welke verzekeraar dan?
Alles over verzekerenBij de meeste mensen gaat het grootste deel van het inkomen op aan maandelijkse lasten. Als je kritisch kijkt naar deze maandlasten, valt er vaak meer te besparen dan je denkt. Wij helpen daar graag bij.
Alles over besparenWil je beleggen? Dan is het belangrijk dat je goed geïnformeerd bent voordat je begint. HomeFinance helpt je met handige overzichten van brokers en beleggingsapps.
Alles over beleggenHet is handig om op de hoogte te blijven van wat er op het gebied van geldzaken gebeurt. Met HomeFinance.nl heb je steeds de belangrijkste ontwikkelingen in beeld over hypotheken, lenen, sparen, inflatie en rentestanden.
Nieuws & blogWat ga jij doen met je vakantiegeld? Durf je ermee te gokken?
Het is eind mei - voor de meeste werknemers is dat het moment van ... vakantiegeld! Altijd leuk, zo'n extra bedrag op je rekening. Maar wat ga je ermee doen? Ieder jaar is het weer een onderwerp om te onderzoeken voor het NIBUD. En reden voor banken om acties te voeren met cadeautjes als je het geld op een spaarrekening zet.
Die banken zijn angstvallig stil trouwens dit jaar, maar dat is ook niet zo gek. Je spaargeld op een spaarrekening levert op dit moment nou niet bepaald een leuke rente op. Wie je wel veel op de radio hoort is Evi van Lanschot, die je wil verleiden om je vakantiegeld te gaan beleggen.
Als je er geen andere bestemming voor hebt en je spaarsaldo is genoeg voor de benodigde buffer, dan is beleggen niet eens zo'n gek idee. Natuurlijk los je eerst je schulden af. En misschien heb je wel andere prioriteiten. Maar anders kun je er best een beetje mee spelen. Dat kun je doen met geld waarvan het niet erg is als het minder wordt of kwijtraakt.
In dit artikel in de Volkskrant vertelt iemand dat ze er cryptovaluta van gaat kopen. Kan ook natuurlijk. Gisteren zat mijn oudste tijdens het eten te vertellen dat klasgenoten van hem bezig zijn met het minen van bitcoin. Okee... of ze daar nou zo rijk van gaan worden als ze denken, dat verwacht ik niet. Wel grappig dat die 13-jarige jochies zich daarmee bezighouden.
En ach... als je toch wilt gaan beleggen met je vakantiegeld, waarom dan niet gokken op cryptovaluta? Want gokken is en blijft het natuurlijk.
Homefinance.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor onze cookie en privacyverklaring.