Heb je een eigen huis of wil je er één gaan kopen? Dan is de kans groot dat je een hypotheek (nodig) hebt. Door je goed te verdiepen in hypotheken zorg je dat je de juiste beslissing neemt voor de financiering van jouw woning.
Alles over hypothekenHeb je geld nodig en wil je daarvoor een lening afsluiten? Verdiep je dan even goed in welke lening dat moet worden, en bij welke geldverstrekker. De verschillen zijn groot – de keuze van de beste lening kan je veel geld besparen!
Alles over geld lenenSparen is verstandig maar de spaarrente is niet overal even lonend. Ben je op zoek naar een goede plek voor jouw spaargeld? Kijk dan goed naar de spaarvorm en spaarbank die je kiest – qua rendement en qua garantie.
Alles over sparenVerzekeren doe je voor de zekerheid. Om de financiële gevolgen van onverwachte gebeurtenissen af te dekken. De keuze van een verzekering valt niet altijd mee… welke risico’s moet je verzekeren? En bij welke verzekeraar dan?
Alles over verzekerenBij de meeste mensen gaat het grootste deel van het inkomen op aan maandelijkse lasten. Als je kritisch kijkt naar deze maandlasten, valt er vaak meer te besparen dan je denkt. Wij helpen daar graag bij.
Alles over besparenWil je beleggen? Dan is het belangrijk dat je goed geïnformeerd bent voordat je begint. HomeFinance helpt je met handige overzichten van brokers en beleggingsapps.
Alles over beleggenHet is handig om op de hoogte te blijven van wat er op het gebied van geldzaken gebeurt. Met HomeFinance.nl heb je steeds de belangrijkste ontwikkelingen in beeld over hypotheken, lenen, sparen, inflatie en rentestanden.
Nieuws & blogConsumentenClaim krijgt wederom gelijk van de rechtbank
Telecomprovider Tele2 heeft van de rechtbank te horen gekregen dat zij een klant de kosten van de verstrekte 'gratis telefoon' moet terugbetalen. ConsumentenClaim spande hiertoe een rechtszaak aan tegen Tele2.
Net als andere telefoonbedrijven heeft Tele2 tot voor kort bij mobiele abonnementen het bijgeleverde toestel als gratis aangemerkt. In het maandbedrag voor het abonnement werd echter wel degelijk voor het toestel betaald. Inmiddels wordt deze constructie officieel aangemerkt als een aankoop op krediet.
Tele2 is niet de eerste provider die door de rechter veroordeeld wordt tot terugbetalen - eerder was het al de beurt aan T-Mobile.
Waar rechters over vallen is dat bij de aanschaf niet aan de klant is verteld wat de prijs van het toestel was. Bovendien blijven de providers na afloop van de abonnementsperiode de hoge abonnementsprijs in rekening brengen als de klant niets verandert.
Homefinance.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor onze cookie en privacyverklaring.